C&K JCX-25 Tipe X-As Handmatige Verstelplatform
Produkparameterlys
| Model NR. | JCX-25 |
| Oppervlakgrootte | 25*25mm |
| Posisie van mikrometerkop | Links/ Regs/ Sentrum |
| Minimum lesing van mikrometer | 10μm |
| Gids Tipe | Gekruiste-Roller Gids |
| Laaivermoë | 1 kg vt |
| Parallelisme | 30μm |
| Dryf Parallelisme aan | 10μm |
| Gewig | 0.04 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Voltooi behandeling | Swart Anodisering |
Beskryf
Die C&K JCX-25-reeks handmatige presisie-gleuwe is hoë-presisie posisioneringstoestelle wat spesifiek vir optiese instrumente ontwerp is. Die platformgrootte is 25 × 25 millimeter, met 'n gewig van slegs 0,04 kilogram. Die maksimum dravermoë bereik 1 kilogram-krag.
Die hoofliggaam van die produk is van aluminiumlegering gemaak, wat dit uiters liggewig maak. Die oppervlak is met swart anodisering behandel om ligrefleksie effektief te voorkom. Daarbenewens bied dit OEM/ODM-aanpassingsopsies, en die oppervlak kan ook met laser gegraveer word.
Hierdie produk voldoen aan ISO-standaarde en die EPR-verpakkingsregulasies van Frankryk en Duitsland, wat uitstekende omgewingsprestasie en sterk markmededingendheid verseker. As 'n Chinese vervaardiger voer ons die meeste van ons produkte na Suid-Korea en Japan uit.
1. Is jy die direkte vervaardiger of 'n handelsmaatskappy?
A: Ons is 'n vervaardiger. Al ons produkte word vervaardig in Dongguan Stad, Guangdong Provinsie, in China. Welkom om ons te besoek!
2. Wat is jou voordeel?
A: Ons is 'n gesamentlike onderneming tussen China en Suid-Korea. Ons werk sedert 2018 saam met die MENTOR T&C-maatskappy van Suid-Korea oor tegnologie en deel inligting.
3. Kan jy waarborg op jou produkte gee?
A: Alle produkte word voor versending vir kwaliteit geïnspekteer. Ons bied 1 jaar waarborg vir elke produk. Die versendingsverslag sal aan die produkversending geheg word.
4. Wat is jou na-verkope diens?
A: Sedert 2019 belowe ons aan ons kliënte die "24 uur op die perseel om probleme op te los (slegs China)" en "48 uur antwoordoplossing"-diens (vir die buiteland). Kontak ons gerus.
5. Hoe gaan dit met die afleweringstyd?
A: Meeste van die produkte is in voorraad, klein bestellings en monsters kan binne 3-8 werksdae versend word. Vir groot bestellings, bevestig asseblief die afleweringsdatum met die kliëntediens.
6. Wat is die MOQ? Mag ek eers monsters kry?
A: Vir "gereed om te verskeep" is monster beskikbaar. Die MOQ is dus 1 stuk / 1 stel. Vir aanpassing moet ons meer besonderhede bespreek. Die finale kwotasie is volgens die ontvangs van 'n volledige beskrywing van die produkte wat u wil hê, grootte, materiaal, hoeveelheid en so aan.
7. Kan ek my eie logo byvoeg?
A: Seker. Verskaf net 'n KI-lêer of prentjie van jou maatskappy se logo, dan kan ons 'n laserlogo vir jou maak.






Laai af as 2D
Laai af as 3D




