C&K JCX-60 X-as handmatige verhoogoptiese onderdele in voorraad
Produkparameterlys
| Model NR. | JCX-60 |
| Oppervlakgrootte | 60*60mm |
| Posisie van mikrometerkop | Links/Regs/Middel |
| Minimum lesing van mikrometer | 10μm |
| Gids Tipe | Gekruiste-Roller Gids |
| Laaivermoë | 6 kg vm |
| Parallelisme | 30μm |
| Dryf Parallelisme aan | 10μm |
| Gewig | 0.25 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Voltooi behandeling | Swart Anodisering |
Beskryf
Die C&K JCX-40-reeks handmatige verhoog is 'n hoë-presisie posisioneringstoestel wat spesifiek vir optiese instrumente ontwerp is. Die tafelblad meet 60*60 millimeter, weeg slegs 0.14 kilogram en het 'n maksimum dravermoë van 3 kilogram. Die verhoog beskik oor voergedrewe presisie-aanpassing in die horisontale rigting.
Die raam is gemaak van hoëgehalte-aluminiumlegering, wat beide liggewig-ontwerp en strukturele stewigheid verseker. Dit is duursaam, korrosiebestand en bestand teen vervorming. Met uitstekende hitte-afvoer-eienskappe bly die akkuraatheid stabiel oor langdurige gebruik. Dit maak dit ideaal vir presiese optiese waarnemings en belyningstake. Daarbenewens ondersteun dit OEM/ODM-aanpassing en kan dit met lasers gegraveer word.
Die produk voldoen aan ISO-standaarde en voldoen aan Franse en Duitse EPR-verpakkingsregulasies, wat omgewingsvriendelikheid en mededingendheid in die mark verseker. Ons is 'n professionele vervaardiger van presisie-komponente in China, met produkte wat hoofsaaklik na Suid-Korea en Japan uitgevoer word. Ons gehalte voldoen aan die eise van oorsese hoë-end markte.
1. Is jy die direkte vervaardiger of 'n handelsmaatskappy?
A: Ons is 'n vervaardiger. Al ons produkte word vervaardig in Dongguan Stad, Guangdong Provinsie, in China. Welkom om ons te besoek!
2. Wat is jou voordeel?
A: Ons is 'n gesamentlike onderneming tussen China en Suid-Korea. Ons werk sedert 2018 saam met die MENTOR T&C-maatskappy van Suid-Korea oor tegnologie en deel inligting.
3. Kan jy waarborg op jou produkte gee?
A: Alle produkte word voor versending vir kwaliteit geïnspekteer. Ons bied 1 jaar waarborg vir elke produk. Die versendingsverslag sal aan die produkversending geheg word.
4. Wat is jou na-verkope diens?
A: Sedert 2019 belowe ons aan ons kliënte die "24 uur op die perseel om probleme op te los (slegs China)" en "48 uur antwoordoplossing"-diens (vir die buiteland). Kontak ons gerus.
5. Hoe gaan dit met die afleweringstyd?
A: Meeste van die produkte is in voorraad, klein bestellings en monsters kan binne 3-8 werksdae versend word. Vir groot bestellings, bevestig asseblief die afleweringsdatum met die kliëntediens.
6. Wat is die MOQ? Mag ek eers monsters kry?
A: Vir "gereed om te verskeep" is monster beskikbaar. Die MOQ is dus 1 stuk / 1 stel. Vir aanpassing moet ons meer besonderhede bespreek. Die finale kwotasie is volgens die ontvangs van 'n volledige beskrywing van die produkte wat u wil hê, grootte, materiaal, hoeveelheid en so aan.
7. Kan ek my eie logo byvoeg?
A: Seker. Verskaf net 'n KI-lêer of prentjie van jou maatskappy se logo, dan kan ons 'n laserlogo vir jou maak.




Laai af as 2D
Laai af as 3D




