C&K JCHZ-60 Z-as handmatige verhoogoptiese onderdele in voorraad
Produkparameterlys
| Model NR. | JCHZ-60 |
| Oppervlakgrootte | 60*60mm |
| Posisie van mikrometerkop | Sentrum |
| Minimum lesing van mikrometer | 10μm |
| Gids Tipe | Gekruiste-Roller Gids |
| Laaivermoë | 5 kg vm |
| Parallelisme | 65μm |
| Dryf Parallelisme aan | 25μm |
| Gewig | 0.45 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Voltooi behandeling | Swart Anodisering |
Beskryf
Die C&K JCHZ-60-reeks handmatige verplasingstafels is hoë-presisie posisioneringsplatforms wat spesifiek vir optiese instrumente ontwerp is. Hulle beskik oor 'n kompakte en liggewig ontwerp, wat presiese posisionering en stabiele werking verseker.
Hierdie tafels is ideaal vir verskeie hoë-presisie optiese toepassings. Die oppervlakgrootte is 60 × 60 mm, en die tafel self weeg slegs 0,45 kg, wat dit maklik maak om te installeer en in verskeie stelsels te integreer. Met 'n nominale dravermoë van 5 kgf bly die posisioneringsakkuraatheid stabiel onder las.
Die tafels gebruik kruisrolgidse, wat wrywing verminder, gladde werking sonder gapings verseker, en uitstekende weerstand teen defleksie en duursaamheid bied. Die wyserplaat wat gebruik word, het 'n minimum resolusie van 10 μm, wat presiese mikro-aanpassings op mikronvlak moontlik maak.
1. Is jy die direkte vervaardiger of 'n handelsmaatskappy?
A: Ons is 'n vervaardiger. Al ons produkte word vervaardig in Dongguan Stad, Guangdong Provinsie, in China. Welkom om ons te besoek!
2. Wat is jou voordeel?
A: Ons is 'n gesamentlike onderneming tussen China en Suid-Korea. Ons werk sedert 2018 saam met die MENTOR T&C-maatskappy van Suid-Korea oor tegnologie en deel inligting.
3. Kan jy waarborg op jou produkte gee?
A: Alle produkte word voor versending vir kwaliteit geïnspekteer. Ons bied 1 jaar waarborg vir elke produk. Die versendingsverslag sal aan die produkversending geheg word.
4. Wat is jou na-verkope diens?
A: Sedert 2019 belowe ons aan ons kliënte die "24 uur op die perseel om probleme op te los (slegs China)" en "48 uur antwoordoplossing"-diens (vir die buiteland). Kontak ons gerus.
5. Hoe gaan dit met die afleweringstyd?
A: Meeste van die produkte is in voorraad, klein bestellings en monsters kan binne 3-8 werksdae versend word. Vir groot bestellings, bevestig asseblief die afleweringsdatum met die kliëntediens.
6. Wat is die MOQ? Mag ek eers monsters kry?
A: Vir "gereed om te verskeep" is monster beskikbaar. Die MOQ is dus 1 stuk / 1 stel. Vir aanpassing moet ons meer besonderhede bespreek. Die finale kwotasie is volgens die ontvangs van 'n volledige beskrywing van die produkte wat u wil hê, grootte, materiaal, hoeveelheid en so aan.
7. Kan ek my eie logo byvoeg?
A: Seker. Verskaf net 'n KI-lêer of prentjie van jou maatskappy se logo, dan kan ons 'n laserlogo vir jou maak.





Laai af as 2D
Laai af as 3D




