Partes opticae scaenicae manualis C&K JCX-40 axis X in promptu.
Index Parametrorum Producti
| Numerus exemplaris | JCX-40 |
| Magnitudo Superficiei | 40*40mm |
| Positio Capitis Micrometri | Sinistra/ Dextra/ Media |
| Lectio Minima Micrometri | 10μm |
| Typus Ductoris | Dux Cylindricus Cruciatus |
| Capacitas oneris | 3 kg pedum quadratorum |
| Parallelismus | 30μm |
| Parallelismum Impellens | 10μm |
| Pondus | 0.14 kg |
| Materia | Aluminium |
| Perficere Curationem | Anodisatio Nigra |
Describere
Scaena manualis seriei C&K JCX-40 est instrumentum positionis altae praecisionis, proprie ad instrumenta optica destinatum. Superficies eius 60*60 millimetra metitur, ponderat tantum 0.14 chiliogrammata, et capacitatem oneris maximam 3 chiliogrammatum habet. Scaena adaptationem praecisionis in directione horizontali per cibum impulsam praebet.
Structura eius ex mixtura aluminii summae qualitatis fabricata est, quae et levem formam et rigiditatem structurae praestat. Est durabilis, corrosioni resistens, et deformationi resistens. Propter excellentes proprietates dissipationis caloris, accuratio eius stabilis manet per usum diuturnum. Hoc eam idealem reddit ad observationes opticas accuratas et opera ordinationis. Praeterea, customizationem OEM/ODM sustinet et laseribus inscribi potest.
Productum normis ISO obtemperat et legibus Gallicis et Germanicis de involucris EPR obtemperat, quod et amicabilitatem naturae et aemulationem in foro praestat. Fabricatores professionales partium praecisionis in Sinis sumus, quorum producta imprimis in Coream Meridionalem et Iaponiam exportantur. Qualitas nostra postulatis mercatuum transmarinorum pretiosorum satisfacit.
1. Esne fabricator directus an societas mercatoria?
A: Fabricatores sumus. Omnia nostra producta in urbe Dongguan, provincia Guangdong, in Sinis fabricantur. Invisite nos!
2. Quod est commodum tuum?
A: Societas mixta inter Sinas et Coream Meridionalem sumus. Cum societate MENTOR, quae terminis et condicionibus in Corea Meridiana versatur, ab anno 2018 technologiae et condicionibus communicamus.
3. Potesne praestare warantum productorum tuorum?
A: Omnia producta ante missione qualitatem inspiciuntur. Pro singulis productis unum annum praestamus. Relatio de missione mercium adiungetur.
4. Quid est officium tuum post-venditionem?
A: Ab anno MMXIX, clientibus nostris promittimus "24 horas in situ ad solvenda problemata (Solum in Sinis)" et "48 horas responsorum solutionis" (Pro terris externis). Libenter nobiscum communicare potes.
5. Quid de tempore traditionis?
A: Pleraque mercium in promptu sunt, parvae ordines et exempla intra 3-8 dies laboris mitti possunt. Pro magnis ordinibus, diem traditionis cum servitio clientium confirma.
6. Quid est MOQ? Licetne mihi exempla primum accipere?
A: Pro "parato ad mittendum", exemplum praesto est. Ergo MOQ est 1 pars / 1 set. Pro customizatione, plura detalia discutere debemus. Aestimatio finalis est secundum plenam descriptionem productorum desideratorum, magnitudinem, materiam, quantitatem et cetera acceptam.
7. Possumne meum proprium logo addere?
A: Certe. Modo fasciculum artificiosum artificiosum vel imaginem insignis societatis tuae praebe, tum insignia laserica tibi facere poterimus.







Deprime ut bidimensionale
Deprime ut tridimensionale




