I-C&K JD1-48S X Axis Manual Stage
Uluhlu lweeParamitha zeMveliso
| Imodeli | JD1-48S |
|---|---|
| Ubungakanani bomphezulu | 40x80mm |
| Uluhlu lokuHamba | ±25mm |
| Isikhokelo sokuHamba | Umsila wedove, Isikrufu |
| Isisombululo Esifundekayo | 0.1mm/iVernier |
| Ukufana | 40um |
| Ukuqhuba Ukufana | 30um |
| Umthamo woMthwalo | 4.0kgf |
| Ipleyiti yesiseko | X |
| Ubunzima | 0.2Kg |
| Izinto eziphathekayo | I-aluminiyam |
| Gqibezela Unyango | I-Anodizing emnyama |
Chaza
Itheyibhile yesilayidi esetyenziswa ngesandla i-JD1-48S yitheyibhile yesilayidi elungisa ngokuchanekileyo eyamkela isakhiwo sereyile yesikhokelo se-groove groove edityaniswe ne-screw drive. Ukusebenza kohlengahlengiso kuhamba kakuhle kwaye kulula, okuvumela ulawulo lokuhamba oluzinzileyo nolugudileyo.
Le theyibhile yesilayidi ineenzuzo eziphambili. Ayinawo nje kuphela amandla okulungisa istroke ende, enokwanelisa iimfuno zokusebenza kweendawo ezinkulu zokufuduka, kodwa ikwanoyilo olukhaphukhaphu olunobunzima bokuzilawula obulula, nto leyo enciphisa ngempumelelo umthwalo wesixhobo sonke. Ifanelekile ngokukodwa kwiimeko zokusetyenziswa apho kukho iimfuno ezingqongqo zobude bestroke kunye nobunzima bokuzilawula betheyibhile yesilayidi.
Ubungakanani betafile yale tafile yesilayidi yi-40×80mm. Ixhotyiswe ngesikrufu sokulungisa esichanekileyo, kwaye isisombululo sokuhamba sinokufikelela kwi-0.1mm. Ilinganisa ukuchaneka kokulungisa kunye nokulula kokusebenza.
Ukongeza, i-JD1-48S inamathela kumgaqo wokubeka osebenza kakuhle kakhulu nongabizi kakhulu. Ngokusekelwe ekuqinisekiseni ukusebenza okuzinzileyo kunye nomgangatho ohlala ixesha elide, igcina iindleko zokuthenga kubathengi ngexabiso elifikelelekayo. Lukhetho olungabizi kakhulu lwenkxaso ye-automation yemizi-mveliso, ukuseta izixhobo zovavanyo, kunye neemeko zokulungisa izixhobo ezincinci.
1. Ingaba ungumenzi ngqo okanye yinkampani yorhwebo?
A: Singumvelisi. Zonke iimveliso zethu zenziwa kwiDongguan City, kwiPhondo laseGuangdong, eTshayina. Wamkelekile ukuba usityelele!
2. Yintoni inzuzo yakho?
A: Siyinkampani edibeneyo yaseTshayina naseMzantsi Korea. Sisebenzisana ngobuchwepheshe kwaye sabelana ngolwazi nenkampani ye-MENTOR T&C evela eMzantsi Korea ukusukela ngo-2018.
3.Ungakunika iwaranti yeemveliso zakho?
A: Zonke iimveliso zihlolwa umgangatho ngaphambi kokuba zithunyelwe. Sinikezela ngewaranti yonyaka omnye kwimveliso nganye. Ingxelo yokuthunyelwa iya kuqhotyoshelwa ekuthunyelweni kwemveliso.
4. Ithini inkonzo yakho emva kokuthengisa?
A: Ukususela ngo-2019, sithembisa abathengi bethu inkonzo "ye-24H esizeni yokusombulula iingxaki (eTshayina kuphela)" kunye nenkonzo "yesisombululo sempendulo se-48H" (kwilizwe langaphandle). Nceda uzive ukhululekile ukunxibelelana nathi.
5.Kuthekani ngexesha lokuhanjiswa?
A: Uninzi lweemveliso zisesitokhweni, iiodolo ezincinci kunye neesampuli zingathunyelwa ngaphakathi kweentsuku ezi-3-8 zokusebenza. Ukuba uneeodolo ezinkulu, nceda uqinisekise umhla wokuhanjiswa kunye nenkonzo yabathengi.
6. Yintoni i-MOQ? Ndingafumana iisampulu kuqala?
A: Ukuba "ulungele ukuthunyelwa", isampuli iyafumaneka. Ngoko ke i-MOQ yi-1 piece /1 set. Ukuze kwenziwe ngokwezifiso, kufuneka sixoxe ngeenkcukacha ezithe vetshe. Ikhowuteshini yokugqibela ihambelana nokufumana inkcazo epheleleyo yeemveliso ozifunayo, ubungakanani, izinto, ubungakanani njalo njalo.
7. Ndingayongeza ilogo yam?
A: Ewe. Nika nje ifayile ye-AI okanye umfanekiso welogo yenkampani yakho, emva koko singakwenzela ilogo ye-laser.







Khuphela njenge-2D
Khuphela njenge-3D


