Partes opticae scaenicae manualis C&K JCXY-60 XY Axis in promptu.
Index Parametrorum Producti
| Numerus exemplaris | JCXY-60 |
| Magnitudo Superficiei | 60*60mm |
| Positio Capitis Micrometri | Sinistra/ Dextra/ Media |
| Lectio Minima Micrometri | 10μm |
| Typus Ductoris | Dux Cylindricus Cruciatus |
| Capacitas oneris | 5.7 kg pedum quadratorum |
| Parallelismus | 60μm |
| Parallelismum Impellens | 20μm |
| Pondus | 0.50kg |
| Materia | Aluminium |
| Perficere Curationem | Anodisatio Nigra |
Describere
Series platformarum positionis manualis C&K JCXY-60 sunt instrumenta summae efficacitatis, specialiter ad instrumenta optica, probationes accuratas, et accuratas adaptationes laboratorio destinata. Propter positionem accuratam, designum compactum, et constructionem levem, ideales sunt ad usum in variis applicationibus quae summam accuratam requirunt. Chassis ex mixtura aluminii levi et altae qualitatis fabricatum est. Dimensiones superficiei mensae sunt 60mm × 60mm, et pondus totum est tantum 0.5kg. Hoc facit ut facile portari et in varia systemata integrari possint.
Vectura et compositio etiam percommoda sunt. Scaena onus maximum 5.7 kgf sustinere potest, quod et utilitatem et efficacitatem operationis praestat. Duces cylindrorum transversalium altae praecisionis habet, qui operationem lenem sine ulla mora aut frictione praestant. Accuratio positionis stabilis et certa est. Cum scala praecisionis cum resolutione minima 10 micronum coniuncta, micro-adaptationes accuratas in gradu micronico permittit. Hoc productum per officia OEM/ODM aptari potest, et notae lasericae consuetudinariae ad requisita specifica implenda applicari possunt. Certificationem ISO etiam superavit, et involucrum eius cum normis environmentalibus in Gallia, Germania, et Unione Europaea congruit.
Ob qualitatem excellentem et observantiam regularum environmentalium, est electio idealis ad mercatum Europaeum ingrediendum. A fabricatoribus domesticis in componentibus praecisionis specializatis productum, hoc productum late ad mercatus sicut Coream Meridionalem et Iaponiam exportatur propter operationem fidam et sumptus parcimoniam. Optio optima repraesentatur ad positionem altae praecisionis in systematibus opticis, apparatu automato, et applicationibus probationum praecisionis assequendam.
1. Esne fabricator directus an societas mercatoria?
A: Fabricatores sumus. Omnia nostra producta in urbe Dongguan, provincia Guangdong, in Sinis fabricantur. Invisite nos!
2. Quod est commodum tuum?
A: Societas mixta inter Sinas et Coream Meridionalem sumus. Cum societate MENTOR, quae terminis et condicionibus in Corea Meridiana versatur, ab anno 2018 technologiae et condicionibus communicamus.
3. Potesne praestare warantum productorum tuorum?
A: Omnia producta ante missione qualitatem inspiciuntur. Pro singulis productis unum annum praestamus. Relatio de missione mercium adiungetur.
4. Quid est officium tuum post-venditionem?
A: Ab anno MMXIX, clientibus nostris promittimus "24 horas in situ ad solvenda problemata (Solum in Sinis)" et "48 horas responsorum solutionis" (Pro terris externis). Libenter nobiscum communicare potes.
5. Quid de tempore traditionis?
A: Pleraque mercium in promptu sunt, parvae ordines et exempla intra 3-8 dies laboris mitti possunt. Pro magnis ordinibus, diem traditionis cum servitio clientium confirma.
6. Quid est MOQ? Licetne mihi exempla primum accipere?
A: Pro "parato ad mittendum", exemplum praesto est. Ergo MOQ est 1 pars / 1 set. Pro customizatione, plura detalia discutere debemus. Aestimatio finalis est secundum plenam descriptionem productorum desideratorum, magnitudinem, materiam, quantitatem et cetera acceptam.
7. Possumne meum proprium logo addere?
A: Certe. Modo fasciculum artificiosum artificiosum vel imaginem insignis societatis tuae praebe, tum insignia laserica tibi facere poterimus.



Deprime ut bidimensionale
Deprime ut tridimensionale




