C&K JCXYZ-60 XYZ-as handmatige verhoogoptiese onderdele in voorraad
Produkparameterlys
| Model NR. | JCXYZ-60 |
| Oppervlakgrootte | 60*60mm |
| Posisie van mikrometerkop | Links/ Regs/ Sentrum |
| Minimum lesing van mikrometer | 10μm |
| Gids Tipe | Gekruiste-Roller Gids |
| Laaivermoë | 3 kg vm |
| Parallelisme | 100μm |
| Dryf Parallelisme aan | 30μm |
| Gewig | 0.90 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Voltooi behandeling | Swart Anodisering |
Beskryf
Die C&K JCXYZ-60-reeks handmatige presisie-gleuwe is hoë-presisie posisioneringstoestelle wat spesifiek vir optiese instrumente ontwerp is. Hulle beskik oor 'n geïntegreerde XZ-as-gleufstruktuur, wat 'n kompakte algehele ontwerp tot gevolg het. Die tafelgrootte is 60 mm × 60 mm, met 'n gewig van 0,90 kg, wat hulle ideaal maak vir stelselintegrasie in verskeie hoë-presisie toepassings. Die XY-asse gebruik toevoerskroefaandrywers vir presiese horisontale aanpassing, terwyl die Z-as tandstang-en-rondseltegnologie gebruik vir vinnige vertikale beweging.
Hierdie konfigurasie maak voorsiening vir buigsame aanpassing oor al drie asse. Die toestel kan 'n las van tot 3 kgf hanteer, wat liggewig-ontwerp met sterk dravermoë kombineer. Dit is toegerus met hoë-presisie kruisrolgidse vir gladde werking. Saam met 'n 10-mikron skaal maak dit mikrometervlak-presisie-aanpassings moontlik, wat voldoen aan die eise van optiese presisieposisionering. Die produk is beskikbaar vir OEM/ODM-aanpassing en lasergravering.
Dit het ISO-sertifisering geslaag en voldoen aan Europese en Duitse EPR-omgewingsverpakkingsstandaarde. Dit verseker omgewingsnakoming en vergemaklik grensoverschrijdende handel. Hierdie produk, vervaardig deur 'n plaaslike spesialis in presisiemasjinerie, is hoofsaaklik gemik op hoë-end markte in Korea en Japan. Die stabiele gehalte het dit langtermyn vertroue van kliënte besorg.
1. Is jy die direkte vervaardiger of 'n handelsmaatskappy?
A: Ons is 'n vervaardiger. Al ons produkte word vervaardig in Dongguan Stad, Guangdong Provinsie, in China. Welkom om ons te besoek!
2. Wat is jou voordeel?
A: Ons is 'n gesamentlike onderneming tussen China en Suid-Korea. Ons werk sedert 2018 saam met die MENTOR T&C-maatskappy van Suid-Korea oor tegnologie en deel inligting.
3. Kan jy waarborg op jou produkte gee?
A: Alle produkte word voor versending vir kwaliteit geïnspekteer. Ons bied 1 jaar waarborg vir elke produk. Die versendingsverslag sal aan die produkversending geheg word.
4. Wat is jou na-verkope diens?
A: Sedert 2019 belowe ons aan ons kliënte die "24 uur op die perseel om probleme op te los (slegs China)" en "48 uur antwoordoplossing"-diens (vir die buiteland). Kontak ons gerus.
5. Hoe gaan dit met die afleweringstyd?
A: Meeste van die produkte is in voorraad, klein bestellings en monsters kan binne 3-8 werksdae versend word. Vir groot bestellings, bevestig asseblief die afleweringsdatum met die kliëntediens.
6. Wat is die MOQ? Mag ek eers monsters kry?
A: Vir "gereed om te verskeep" is monster beskikbaar. Die MOQ is dus 1 stuk / 1 stel. Vir aanpassing moet ons meer besonderhede bespreek. Die finale kwotasie is volgens die ontvangs van 'n volledige beskrywing van die produkte wat u wil hê, grootte, materiaal, hoeveelheid en so aan.
7. Kan ek my eie logo byvoeg?
A: Seker. Verskaf net 'n KI-lêer of prentjie van jou maatskappy se logo, dan kan ons 'n laserlogo vir jou maak.







Laai af as 2D
Laai af as 3D




